آمریكا یكی از تحریم هایش را علیه ایران لغو كرد
آمریكا یكی از تحریم هایش را علیه ایران لغو كرد

خانه آمریكا یكی از تحریم هایش را علیه ایران لغو كرد

آمریكا یكی از تحریم هایش را علیه ایران لغو كرد

آمریكا یكی از تحریم هایش را علیه ایران لغو كرد ، وزارت خزانه داری آمریكا در آخرین اصلاحیه دستورالعمل‌های مربوط به تحریم‌های ایران، موارد جدیدی را به فهرست اقلام و خدمات دارویی و كشاورزی مجاز برای صادرات به ایران را اضافه كرد.

لغو یكی از تحریم های امریكا علیه ایران

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از وب سایت رادیو فردا، وزارت خزانه داری آمریكا در آخرین اصلاحیه دستورالعمل‌های مربوط به تحریم‌های ایران، موارد جدیدی را به فهرست اقلام و خدمات دارویی و كشاورزی مجاز برای صادرات به ایران را اضافه كرد.

بر اساس اطلاعیه‌ای كه در وبسایت این وزارتخانه منتشر شده است، این اصلاحات شامل مجوزهای جدید یا تكمیل شده مرتبط با خدمات آموزشی، تعویض قطعات، نرم افزار، و خدمات مربوط به راه اندازی، تعمیر و نگهداری وسایل پزشكی هستند.

بر اساس اعلام اداره كل كنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریكا، اوفك، این اصلاحیه جدید از روز جمعه 23 دسامبر 2016 (سوم دی ماه 1395) در اسناد فدرال به ثبت رسیده و اجرایی شد.بر این اساس، دولت آمریكا برای شركت‌های فعال در این حوزه، مجوز اعزام متخصصان آمریكایی به ایران برای آموزش در نحوه استفاده و تعمیر وسایل فروخته شده را صادر می كند.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 173

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد