تمهیدات‌ بندر نوشهر برای‌ كاهش هزینه حمل و نقل كالا
تمهیدات‌ بندر نوشهر برای‌ كاهش هزینه حمل و نقل كالا

خانه تمهیدات‌ بندر نوشهر برای‌ كاهش هزینه حمل و نقل كالا

whatsapp: 09018317541 02142326

تمهیدات‌ بندر نوشهر برای‌ كاهش هزینه حمل و نقل كالا

تمهیدات‌ بندر نوشهر برای‌ كاهش هزینه حمل و نقل كالا  ، مسئولین دستگاه‌های اجرایی و تعدادی از صاحبان كالا در خصوص مسائل و مشكلات ترخیص كالا از بندر نوشهر به بحث و تبادل نظر پرداختند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیركل بنادر و دریانوردی استان مازندران با تشریح مشكلات صاحبان كالا برای دریافت مجوز ترخیص‌كالا از دستگاه‌های ذی‌ربط ، خواستار همكاری ارگان‌های مختلف برای كاهش هزینه حمل و نقل كالا از طریق بندر نوشهر شد .

كاهش هزینه حمل كالا در بندر نوشهر

علی شادمان فرماندار شهرستان نوشهر در جلسه هماهنگی دستگاه‌های اجرایی برای كاهش زمان ترخیص كالا با اعلام این مطلب افزود : با كاهش زمان ترخیص كالا صاحبان كالا رغبت بیشتری  برای استفاده از ظرفیت‌های بالقوه این بندر باسابقه خواهد داشت .

سیاوش رضوانی مدیركل بنادر و دریانوردی استان مازندران در ابتدای جلسه با تشریح مشكلات صاحبان كالا برای دریافت مجوز ترخیص كالا از دستگاه‌های ذی‌ربط خواستار همكاری ارگان های مختلف برای كاهش هزینه حمل و نقل كالا از طریق بندر نوشهر شد .

همچنین فرآیند نمونه برداری و آزمایش كالا به دلیل فاصله نوشهر با مركز استان موجبات نارضایتی صاحبان كالا را فراهم نموده است ، گفت : در صورت تفویض اختیار به ادارات مستقر در شهرستان نوشهر بسیاری از مشكلات موجود در این بخش برطرف خواهد شد .در ادامه مسئولین دستگاه‌های اجرایی و تعدادی از صاحبان كالا در خصوص مسائل و مشكلات ترخیص كالا از بندر نوشهر به بحث و تبادل نظر پرداختند .

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 477

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان
حس خوب یک اعتماد