راه‌اندازی سامانه لجستیك و خدمات پس از ترخیص كالا در گمرك بوشهر
راه‌اندازی سامانه لجستیك و خدمات پس از ترخیص كالا در گمرك بوشهر

خانه راه‌اندازی سامانه لجستیك و خدمات پس از ترخیص كالا در گمرك بوشهر

whatsapp: 09018317541 02142326

راه‌اندازی سامانه لجستیك و خدمات پس از ترخیص كالا در گمرك بوشهر

ناظر گمركات استان و مدیركل گمرك بوشهر از پیاده‌سازی و راه‌اندازی سامانه لجستیك و خدمات پس از ترخیص كالا در گمرك بوشهر خبر داد.به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ بهنام نوروزی صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: راه اندازی این سامانه در ادامه اجرای پروژه بزرگ پیاده سازی گمرك الكترونیك و سامانه جامع امور گمركی است.

سامانه لجستیم گمرك بوشهر

وی افزود: با راه اندازی این سامانه شركت‌های حمل و نقل موظف خواهند شد به صورت الكترونیك حامل‌های مورد نظر را برای محموله‌ای مشخص، به گمرك معرفی كنند.

ناظر گمركات استان و مدیركل گمرك بوشهر اضافه كرد: یكی از مزیت‌هایی راه‌اندازی این سامانه این است كه گزارش كامل حامل‌هایی كه برای ورود به گمرك در صف انتظار و یا در مسیر خروج از گمرك قرار دارند به صورت برخط و لحظه‌ای در اختیار گمرك قرار می‌دهد، در صورتی كه این مهم در گذشته برای گمرك وجود نداشت.نوروزی اضافه كرد: با راه‌اندازی این سامانه اسناد كاغذی كه قابلیت تغییر و از بین رفتن دارند، كمتر در گمرك مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با بیان اینكه این سامانه در راستای تكریم اربابان رجوع و صاحبان كالا راه اندازی شده است، گفت: با ایجاد این سامانه اطلاعات پروانه و مراحل توزین و عملیات خروج كالا به صورت شفاف در اختیار صاحبان كالا قرار می گیرد.

ناظر گمركات استان و مدیركل گمرك بوشهر یادآور شد: همچنین ایجاد این سامانه كمك شایانی برای تشخیص كالاهایی كه به‌صورت قانونی از مبادی رسمی وارد كشور می‌شوند را برای دستگاه‌های نظارتی و نیروی انتظامی فراهم می‌كند.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 523

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان
حس خوب یک اعتماد