رشد 22 درصدی ارزش صادرات یزد
رشد 22 درصدی ارزش صادرات یزد

خانه رشد 22 درصدی ارزش صادرات یزد

رشد 22 درصدی ارزش صادرات یزد

رشد 22 درصدی ارزش صادرات یزد در سال جاری ، مدیركل گمركات استان یزد گفت: در چهار ماهه نخست سال جاری صادرت استان از حیث ارزش 22 و از نظر وزن 16 درصد رشد یافته است .

رشد ارزش صادرات در یزد

به گزارش ایسنا، «مهرداد پیرحیاتی» با اشاره به عملكرد تجارت خارجی استان در چهار ماهه نخست سال جاری، تصریح كرد: در این مدت 663 هزار تن كالا به ارزش 173 میلیون دلار از گمرك یزد به خارج كشور صادر شده كه در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته از نظر وزن 16 و از حیث ارزش 22 درصد رشد داشته است .

وی عمده ترین كالاهای صادراتی استان در این مدت را كاشی و سرامیك، میلگرد، سنگ مصنوعی، هیدرو كربن، ظروف شیشه‌ای و شیشه ساختمانی ذكر كرد .مدیر كل گمركات استان تصریح كرد: در این مدت بیش از 8 هزار تن كالا به ارزش   37 میلیون دلار از گمرك یزد به كشور وارد شده كه از نظر وزن 9 درصد و از نظر ارزش 36 درصد رشد داشته است .

پیرحیاتی  ادامه داد: عمده واردات گمرك یزد از كشورهای چین، ایتالیا، جمهوری چك، اسپانیا و آلمان است .مدیر كل گمركات استان در پایان تعداد بسته‌های ورودی و خروجی پستی از گمرك استان در چهار ماهه نخست سال جاری را 652 بسته به وزن دو هزار و 438 كیلیوگرم ذكر كرد كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد بسته 23 و از نظر وزن 62 درصد رشد داشته است .

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 189

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد