رونق صادرات انگور به عراق
رونق صادرات انگور به عراق

خانه رونق صادرات انگور به عراق

whatsapp: 09018317541 02142326

رونق صادرات انگور به عراق

رونق صادرات انگور به عراق ، بهبود وضعیت صادرات انگور به كشور عراق، موجب رونق بازار این محصول در آذربایجان غربی شده است.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مركز آذربایجان غربی، رئیس كمیسیون كشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ارومیه در جلسه كمیسیون كشاورزی اتاق بازرگانی ارومیه گفت: امسال زمینه لازم برای صادرات انگور باغداران ارومیه به كشور عراق فراهم شده است.تاج الدینی افزود: تعرفه واردات انگور به عراق 300 دینار برای هر كیلو اعلام شده است و این میزان موجب بهبود بازار فروش انگور استان شده است.

صادرات انگور به عراق

بهادری نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت:ضروری است در زمینه كیفیت و نحوه مصرف سموم كشاورزی در بین كشاورزان استان در جهت استفاده بهینه، فرهنگ سازی لازم صورت گیرد.

 پورسلطانی نائب رئیس دوم اتاق بازرگانی ارومیه در این جلسه گفت: صادركنندگان استان از بسته های حمایتی دولت در بخش صادرات بی بهره هستند و همین مسئله تاثیر منفی بر انگیزه این قشر دارد.

در جلسه كمیسیون كشاورزی اتاق بازرگانی ارومیه جمعی از مدیران سازمان جهادكشاورزی، مدیركل امور مالیاتی و نمایندگان تشكلهای بخش خصوصی در خصوص وضعیت كشاورزی استان از جمله تامین نهاده ها، مالیات و صادرات تبادل نظر كردند.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 440

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان
حس خوب یک اعتماد