صادرات افزون بر 20 تن ماهی از آستارا به روسیه
صادرات افزون بر 20 تن ماهی از آستارا به روسیه

خانه صادرات افزون بر 20 تن ماهی از آستارا به روسیه

whatsapp: 09018317541 02142326

صادرات افزون بر 20 تن ماهی از آستارا به روسیه

صادرات افزون بر 20 تن ماهی از آستارا به روسیه  ، رئیس شبكه دامپزشكی آستارا از صادرات 20 هزار و 148 كیلوگرم انواع ماهیان سردابی و گرمابی از مرز زمینی گمرك این شهرستان به كشور روسیه خبر داد.

بهرام پورضرب روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این میزان ماهی به شكل منجمد با مجوز اداره كل دامپزشكی استان آذربایجان غربی و با نظارت شبكه دامپزشكی آستارا به روسیه صادر شد.

صادرات ماهی به روسیه

وی اضافه كرد: برای نخستین بار در سال جاری، محموله ماهی از مرز زمینی آستارا به خارج از كشور صادر شده و ارزش اقتصادی این میزان ماهی صادر شده ، 241 هزار دلار است.

اداره كل گمرك آستارا در امور واردات و صادرات قطعی، ورود و خروج موقت، تعاونی مرزنشینان، ترانزیت داخلی و خارجی، امور مسافری، مرجوعی، امانت های پستی و قضایی فعالیت می كند و رتبه اول تجارت چمدانی مرزهای زمینی و رتبه نخست صادرات مرزهای شمال كشور را دارد.

شهرستان آستارا با 86 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و با داشتن 18 كیلومتر ساحل و منابع آبی متعدد، جزو مناطق مستعد پرورش انواع آبزیان به شمار می رود و سالانه 145 تن ماهی سردابی از نوع قزل آلا و 240 تن ماهی گرمابی از نوع فیتوفاك، آمور و بیگ هد از استخرها و آب بندان های این شهرستان استحصال و روانه بازار می شود.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 261

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان
حس خوب یک اعتماد