صادرات نفت ایران به روسیه
صادرات نفت ایران به روسیه

خانه صادرات نفت ایران به روسیه

صادرات نفت ایران به روسیه

صادرات نفت ایران به روسیه بزودی آغاز می شود ، وزیر نفت از گسترش همكاری های نفتی ایران و روسیه خبر داد و گفت: ظرف دو هفته آینده و با امضای توافقنامه ای روزانه 100 هزار بشكه نفت خام به روسیه صادر خواهیم كرد.

 به گزارش ایرنا از شانا، مهندس بیژن زنگنه شامگاه سه شنبه سوم اسفندماه پس از دیدار با الكساندر نواك، وزیر انرژی روسیه، اعلام كرد دو كشور به زودی برای آغاز صادرات نفت ایران به روسیه توافقنامه ای امضا می كنند.

به گفته زنگنه، بر اساس این توافقنامه كه ظرف دو هفته آینده نهایی می شود، روزانه 100 هزار بشكه نفت خام ایران به روسیه تحویل و به مقاصدی كه این كشور اعلام می كند، صادر خواهد شد.وزیر نفت افزود: پنجاه درصد از ارزش محموله های صادراتی یاد شده، در مواعد مشخص به صورت نقد به ایران پرداخت می شود و مابقی آن نیز برای تأمین مالی واردات كالاهای روسی مورد نیاز ایران، هزینه خواهد شد.

صادرات نفت به روسیه

زنگنه همچنین با قدردانی از نقش سازنده روسیه در توافق تاریخی اوپك، گفت: روسیه عضو كمیته وزارتی نظارت بر بازار از جانب كشورهای غیر عضو اوپك به شمار می آید كه به نوبه خود متعهد است روزانه 300 هزار بشكه از تولید خود را كاهش دهد.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 234

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد