قرارداد تجارت آزاد میان تركیه و سنگاپور
قرارداد تجارت آزاد میان تركیه و سنگاپور

خانه قرارداد تجارت آزاد میان تركیه و سنگاپور

قرارداد تجارت آزاد میان تركیه و سنگاپور

قرارداد تجارت آزاد میان تركیه و سنگاپور اجرایی می‌شودوزیر اقتصاد تركیه گفت كه تركیه و سنگاپور می‌خواهند تا پایان سال 2018 حجم تبادلات تجاری خود را به 2 میلیارد دلار برسانند.

نیهات زیبك‌چی در سخنرانی خود در نشست تجاری تركیه-سنگاپور گفت كه قرارداد تجارت آزاد بین تركیه و سنگاپور تا اول اكتبر اجرایی می‌شود.

تجارت آزاد بین تركیه و سنگاپور

به گزارش تجارت‌نیوز، او گفت: ما مذاكرات خود را در مورد گسترده‌ترین و جامع‌ترین قرارداد تجارت آزاد تاریخ تركیه با سنگاپور شروع كردیم و در 2015 آن را نهایی كردیم. سنگاپور اولین كشوری است كه من به عنوان وزیر به آن سفر كرده‌ام و قرارداد تجارت آزاد بین تركیه و سنگاپور هم اولین قرارداد تجارت آزادی است كه من به عنوان وزیر آن را شروع و نهایی كرده‌ام.زیبك‌چی گفت كه این قرارداد برای تولید، خدمات، سرمایه‌گذاری، خریدهای عمومی و سایر زمینه‌های صنعتی بین دو كشور برقرار خواهد بود.

طبق اعلام موسسه آمار تركیه سال گذشته ارزش صادرات تركیه به به سنگاپور به رقم 418 میلیون دلار رسید. درحالی‌كه واردات تركیه از این كشور آسیای جنوب شرقی برابر با 363 میلیون دلار شد.

وزیر صنعت و تجارت سنگاپور، ایسواران هم گفت كه توافق تجارت آزاد گام مهمی برای تقویت روابط دو كشور است و شركت‌ها را قادر می‌سازد دست به سرمایه‌گذاری‌های جدیدی بزنند.او اضافه كرد كه تركیه و سنگاپور كار در زمینه‌های زیرساخت، سیستم‌های سلامت، و تجارت الكترونیك را سرعت خواهند بخشید.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 337

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد