كاهش ارزش 11 قلم كالای وارداتی در گمرك منطقه آزاد قشم
كاهش ارزش 11 قلم كالای وارداتی در گمرك منطقه آزاد قشم

خانه كاهش ارزش 11 قلم كالای وارداتی در گمرك منطقه آزاد قشم

كاهش ارزش 11 قلم كالای وارداتی در گمرك منطقه آزاد قشم

كاهش ارزش 11 قلم كالای وارداتی در گمرك منطقه آزاد قشم .به گزارش ایسنا، مدیر صادرات، امور گمركی و ارزش‌افزوده سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این كاهش بر اساس درخواست تجار و بازرگانان و با بررسی در پنج كمیته ارزش‌گذاری و باهدف تسهیل در امر ترخیص كالا و كمك به توسعه فعالان اقتصادی اجراشده است.

كاهش ارزش در گمرك قشم

«هرمز امیری» افزود: ارزش انواع دستگاه‌های ام پی تی پلیر از 4 و نیم دلار به 3 دلار و انواع دستگاه‌های ام پی فور هم از 6 و سه دلار به 3 دلار كاهش‌یافته است.ارزش انواع سنگ بخور از هر كیلوگرم 9 دلار به 6 دلار، انواع روتختی از 5 دلار به 2 و نیم دلار و كوله كوه‌نوردی هم از 11 دلار برای هر عدد به 8 دلار كاهش‌یافته است.

مدیر صادرات، امور گمركی و ارزش‌افزوده سازمان منطقه آزاد قشم اضافه كرد: هم‌چنین مصنوعات چوبی به ارزش 2 دلار برای هر كیلوگرم و لوازم پرده‌های موتوردار به ارزش 3 دلار در هر كیلوگرم در سیستم این گمرك در نظر گرفته‌شده است.

امیری از كاهش یك‌دلاری ارزش عینك‌های طبی و تغییر قیمت آن از 2 و نیم به یك و نیم دلار و ارزش فریم عینك (بدون شیشه) از2 و نیم به یك ونیم دلار به‌عنوان بخش دیگری از خدمات كاهش ارزش واردات نام برد.

وی خاطرنشان كرد: ارزش دستگاه بستنی‌ساز خانگی هم در این طرح از 30 دلار به 20 دلار و انواع كلاه شنا بر اساس پوشاك به قیمت هر كیلو 4000 ریال در این گمرك ارزش‌گذاری و ترخیص كالا می‌شود.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 219

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد