لیست تعدادی  از وارد كنندگان رسمی كالای بادوام اعلام شدند
لیست تعدادی از وارد كنندگان رسمی كالای بادوام اعلام شدند

خانه لیست تعدادی از وارد كنندگان رسمی كالای بادوام اعلام شدند

whatsapp: 09018317541 02142326

لیست تعدادی از وارد كنندگان رسمی كالای بادوام اعلام شدند

لیست تعدادی  از وارد كنندگان رسمی “كالای بادوام” در اطلاعیه ای از سوی گمرك ایران منتشر شده است. براساس این طرح كه حمایت ویژه ستاد مركزی مبارزه با قاچاق كالاو ارز را به همراه دارد، واردات برندهای خارجی انحصاراً توسط نمایندگی‌های رسمی، ثبت سفارش و اطلاعات آن در اختیار گمرك قرار می‌گیرد و گمركات موظفند صرفاً كالا را براساس اطلاعات مندرج در ثبت سفارش كه در سامانه ثبتارش ثبت شده ترخیص نمایند.

واردات كالای بادوام

در این فهرست نام تعدادی از برندهای معروف بازار لوازم خانگی از جمله LG و Samsung هم دیده می شود كه بر اساس این طرح ثبت سفارش  اجزا و قطعات اصلی و كالای كامل این برندها صرفا توسط نمایندگیهای رسمی این شركتها انجام خواهد شد.

این لیست به دنبال طرح جدید وزارت صنعت،معدن و تجارت،گمرك و مركز اصناف و بازرگانی ایران برای حمایت از تجارت رسمی با محوریت نمایندگی های رسمی كالاهای خارجی منتشر شده است.به گزارش تسنیم، بعد از طرح مشترك وزارت صنعت، گمرك ایران و اتاق اصناف تنها نمایندگی‌های مجاز  امكان واردات كالای سرمایه ای به كشور را دارند.بر اساس قانون، كالای با دوام به كالای اطلاق شده است كه یك بار مصرف نباشد و همچنین به ازای واردات آن نمایندگی‌های رسمی در كشور فعال باشند.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 646

Please comment on this post

Safe and stable business with Persian Tejarat Davan group co
a good sense of trust
021-42326 WhatsApp