نحوه شناسایی كارت بازرگانی اجاره‌ای
نحوه شناسایی كارت بازرگانی اجاره‌ای

خانه نحوه شناسایی كارت بازرگانی اجاره‌ای

نحوه شناسایی كارت بازرگانی اجاره‌ای

نحوه شناسایی كارت بازرگانی اجاره‌ای . یكی از راه‌های بسیار محتمل برای ایجاد شفافیت در این حوزه، بررسی حساب‌های بانكی واردكنندگان كالا است.

رئیس كمیسیون مالیات، كار و تامین اجتماعی اتاق ایران با اشاره به طرح گمرك و سازمان مالیاتی برای حذف كارت‌های بازرگانی یكبار مصرف گفت: یكی از راه‌های بسیار محتمل برای ایجاد شفافیت در این حوزه، بررسی حساب‌های بانكی واردكنندگان كالا است. اگر فرد گردش مالی بالایی داشته باشد، امكان ترخیص كالا وجود دارد و در غیر این صورت ترخیص كالا انجام نمی‌شود.

كارت بازرگانی اجاره ای

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، به گفته وی، یكی دیگر از راه‌های احتمالی، با توجه به در اختیار بودن كد رهگیری، مقصد نهایی كالا است كه از این طریق هم امكان شناسایی كارت بازرگانی یكبار مصرف وجود دارد چراكه سامانه حمل بار نیز از جمله ماژول‌های سامانه جامع است.

محمود تولایی در مورد شناسایی كارت‌های بازرگانی یكبار مصرف از طریق اتصال سامانه‌های گمرك و سازمان مالیاتی گفت: سامانه جامع مالیاتی به 24 دستگاه متصل است و با 24 ماژول مختلف كار می‌كند و اگر ارتباط این سامانه با سامانه گمركی دایر شود، مسائل زیادی در اقتصاد كشور حل و فصل می‌شود.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 261

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد