پرداخت مشوق صادراتی لبنیات
پرداخت مشوق صادراتی لبنیات

خانه پرداخت مشوق صادراتی لبنیات

پرداخت مشوق صادراتی لبنیات

رئیس انجمن صنفی گاوداران از پرداخت 24 میلیارد تومان دیگر از مشوق صادراتی لبنیات خبر داد و گفت:هم اكنون حداكثر قیمت خرید شیرخام از دامداران 1200 تومان است.سید احمد مقدسی در گفتگو با مهر با بیان اینكه فاز دوم پرداخت یارانه صادراتی لبنیات حدود 4 روز پیش انجام شده است، اظهارداشت: در فاز دوم 24 میلیارد تومان مشوق صادراتی به صادركنندگان محصولات لبنی پرداخت شد.

پرداخت مشوق صادراتی لبنیات

وی با اشاره به اینكه كارخانجات لبنی در ایام قبل از عید نوروز بین 50 تا 100 تومان از قیمت شیرخام كم كرده بودند، افزود: هم اكنون كارخانجات قول داده اند با دریافت مشوق های صادراتی و بهبود صادرات قیمت ها را به روال سابق برگردانند و ما منتظریم آنها این كار را انجام دهند.

رئیس انجمن صنفی گاوداران كشور با بیان اینكه 50 درصد مطالبات دامداران بابت خرید توافقی شیرخام هنوز باقی مانده است، اضافه كرد: خرید توافقی هنوز ادامه دارد ضمن اینكه درحال حاضر قیمت خرید شیرخام از دامداران حداكثر 1200 تومان است و حتی برخی تولیدكنندگان شیر تولیدی خود را 1050 تومان نیز تحویل كارخانجات می دهند.

مقدسی در بخش دیگری از سخنان خود درباره قیمت دام نیز گفت: هم اكنون قیمت گوساله نر زنده كیلویی بین 12000 تا 12300 تومان است.به گفته وی از عید تاكنون قیمت گوساله كیلویی بین 200 تا 300 تومان افزایش داشته این در حالی است كه افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار خرده فروشی بسیار چشمگیر بوده است.

مقدسی ضمن انتقاد از عملكرد سازمان حمایت در این زمینه افزود: قیمت نهاده های دامی نیز افزایشی نداشته كه بتوان گرانی گوشت را به آن‌نسبت داد.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 218

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد