10 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مالزی
10 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مالزی

خانه 10 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مالزی

10 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مالزی

10 سال معافیت مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مالزی ، رییس اتاق بازرگانی بین الملی مالزی گفت: دولت مالزی از سرمایه گذاری در همه بخش های این كشور حمایت می كند و مشوق هایی در این رابطه ارایه می دهد.

خانم « داتو ویرا جلیلا بابا » روز دوشنبه در نشست هیات مالزی در اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و كشاورزی ایران افزود: مالزی از همكاری مشترك با شركت های ایرانی در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، پزشكی، پتروشیمی و صنایع نفت و گاز استقبال می كند.

 سرمایه گذاری در مالزی و معافیت

وی به فعالیت خوب این كشور در بخش معدن اشاره كرد و گفت: می توان این فعالیت ها را در بخش معدن ایران با همكاری مشترك ادامه داد.جلیلابابا به اقدام های كشورش برای تسهیل در شرایط سرمایه گذاری در این كشور اشاره كرد و گفت: مالزی مصمم است شرایط را برای پذیرش سرمایه گذاران ایرانی فراهم كند.

این مقام مالزیایی گفت: دولت مالزی از سرمایه گذاری در همه بخش های این كشور حمایت می كند و مشوق هایی در این رابطه ارایه می دهد.وی معافیت مالیاتی 10 ساله را یكی از این مشوق ها برشمرد و افزود: فعالیت سرمایه گذاران ایرانی در مالزی فرصت مغتنمی است تا به بازار كشورهای عضو اتحادیه آ.سه.آن( اتحادیه كشورهای جنوب شرقی آسیا) دست یابند.

«راجا نوشیروان زین العابدین» سفیر مالزی نیز در این نشست گفت: میزان صادرات ایران به مالزی در سال های اخیر 4 برابر شده، در حالی كه نسبت به سال 2006 نصف شده است.وی مهمترین عامل كاهش صادرات را توقف خرید نفت از ایران در سال های تحریم عنوان كرد و گفت: رفع تحریم ها كمك خواهد كرد سطح روابط افزایش یابد.

زین العابدین به تاكید رییسان جمهوری دو كشور بر افزایش سطح مبادلات تجاری بین دو كشور اشاره كرد و گفت: مالزی برای شركت های ایرانی سكویی است تا بتوانند محصولات خود را به بازار آ.سه.آن برسانند.

وی بر ایجاد موافقت نامه تجارت ترجیهی بین دو كشور تاكید كرد و كاهش تعرفه را برای افزایش سطح مبادلات تجاری خواستار شد.هیات تجاری 60 نفره مالزی امروز دوشنبه با حضور در محل اتاق ایران با نمایندگان شركت های ایرانی در ارتباط با افزایش سطح مبادلات تجاری دیدار و گفت و گو كردند.مالزی كشوری در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن كوالالامپور است.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 190

Please comment on this post

تجارت امن و پایدار
حس خوب یک اعتماد