12 قبضه اسلحه شكاری، كمری و كالای پزشكی غیرمجاز در گمرك بازرگان كشف شد
12 قبضه اسلحه شكاری، كمری و كالای پزشكی غیرمجاز در گمرك بازرگان كشف شد

خانه 12 قبضه اسلحه شكاری، كمری و كالای پزشكی غیرمجاز در گمرك بازرگان كشف شد

whatsapp: 09018317541 02142326

12 قبضه اسلحه شكاری، كمری و كالای پزشكی غیرمجاز در گمرك بازرگان كشف شد

12 قبضه اسلحه شكاری، كمری و كالای پزشكی غیرمجاز در گمرك بازرگان كشف شد.

وحید آذربد مدیركل گمرك بازرگان با اعلام این مطلب افزود: از این تعداد 10 قبضه اسلحه شكاری و دو قبضه اسلحه كمری به همراه دوربین و متعلقات مربوطه در داخل قاب بود.

وی بیان كرد: همراه این اسلحه‌ها، تعداد دو هزار و 455 عدد فشنگ شكاری و مقادیری قرص و مواد شیمیایی و سایر اشیا نیز كشف و ضبط شد.

توحید آذربد اضافه كرد: این محموله كه به طرز ماهرانه‌ای زیر كانتینر و داخل كامیون جاسازی شده بود، از یك دستگاه كامیون خالی و توسط مأموران گمرك بازرگان در هنگام ورود به گمرك بازرگان كشف و ضبط شد.

مدیركل گمرك بازرگان گفت: در این رابطه یك نفر دستگیر و یك دستگاه كامیون نیز توقیف شد.

آذربد افزود: متهم پس از تكمیل پرونده به مقامات قضایی تحویل داده شد.

توحید آذربد مدیركل گمرك بازرگان درخصوص كشفیات اخیر از طریق دستگاه ایكس‌ری این گمرك افزود: از سه كامیون ترانزیتی تعداد 2376 عدد افزودنی مواد غذایی، 27 دسته 30 تایی كالای پزشكی و 120 بسته سم ضد قارچ به‌صورت پودر، 8 بسته دندان مصنوعی، 112 قوطی سم گیاهی كه به طرز ماهرانه‌ای در كامیون‌ها جاسازی شده بود با كمك ایكس‌ری كامیونی كشف گردید.

وی اضافه كرد: خوشبختانه گمرك بازرگان با داشتن نیروهای مجرب و كاردان در بحث كشفیات، عملكرد خوبی داشته و در سال‌جاری نیز در بحث مقابله با كالای قاچاق تمهیدات لازم را در اولویت كاری خود قرار داده است.

شایان ذكر است، گمرگ بازرگان در شمال استان آذربایجان غربی به‌عنوان بزرگ‌ترین گمرك استان نقش مؤثری در امر واردات و صادرات كالا و تردد مسافر بین ایران و تركیه دارد.

مرزهای استان آذربایجان غربی شامل مرز زمینی پلدشت و بازرگان در شمال، رازی و سرو در مركز و مرز تمرچین در جنوب استان است كه تمرچین با كشور عراق و پلدشت با جمهوری خودمختار نخجوان جمهوری آذربایجان هم مرز بوده و سه مرز بازرگان، سرو و رازی دروازه عبور و مرور به كشور تركیه است.

Author: persian / Date: 2017-10-26
0 1030

Please comment on this post

Safe and stable business with Persian Tejarat Davan group co
a good sense of trust
021-42326 WhatsApp